درباره ما

شرکت شناسه گستر البرز یک مجموعه فعال در زمینه تولید نرم افزار و تامین سخت افزار های تخصصی سیستم های مدرن شناسایی خودکار و جمع آوری اطلاعات میباشد. این شرکت با برند تجاری البرزشناسه با بیش از یک دهه تجربه، با تکیه بر دانش روز و تیم مجرب توانسته به عنوان بخش تاثیر گذار در توسعه فناوریهای مدرن ( بارکد، کارت و شناسه رادیویی) در صنایع، سازمانها و اصناف کشور باشد.
راهکارهای تخصصی البرز شناسه بصورت یکپارچه و مستقل یا قابل اتصال به نرم افزارهای جامع طراحی و توسعه یافته اند.
لزوم استفاده از راهکارها (نرم افزار و سخت افزار) علاوه بر کاهش هزینه های ستادی موجب افزایش بهروه وری، تسریع در پردازش صحیح در انجام فرایندهای اجرایی میگردد.
البرز شناسه در بخشهای مختلف کسب و کار محصولات نرم افزاری متفاوتی را تولید، ودرجهت پیاده سازی راهکارهای تخصصی خود اقدام به تامین تجهیزات مرتبط با طیف وسیعی از معتبرترین برندهای جهانی نموده است.
محصولات نرم افزاری :
راهکار مکانیزه مدیریت انبار، شناسایی، کدینگ و طبقه بندی کالا، مدیریت اموال و دارایی های ثابت، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت مالی و حسابداری، مدیریت نقطه فروش(فروشگاهی)، مدیریت نقطه فروش(رستورانی) و تنوعی از راهکارهای تخصصی دیگر.
محصولات سخت افزاری:
انواع چاپگر برچسب، رسید و کارت پی وی سی، انواع قرائتگر بارکد و رایانه قابل حمل، انواع رایانه فروشگاهی و تجهیزات وابسته، انواع توزین الکترونیک(ترازو) انواع کیوسک اطلاع رسانی و تنوعی از تجهیزات تخصصی و عمومی
اقلام مصرفی:
انواع برچسب (کاغذی، حرارتی، پی وی سی، متال و امنیتی) انواع ریبون، انواع کاغذ حرارتی و کارت های پی وی سی
خدمات :
پیاده سازی تمامی راهکارها و خدمات مربوطه توسط تیم مجرت و متخصص البرز شناسه بنام  ID Support  انجام میگیرد این تیم علاوه بر پشتیبانی محصولات ارائه شده البرز شناسه، توانمندی تعمیرات انواع سخت افزار تخصصی را دارا میباشد.